У Києві пересування особистим автомобільним транспортом не обмежуватимуть, — Кличко

RPH0174.jpg

Фото: Петушков Роман/Kievinform.com©

Кличко також закликав керівництво підприємств і установ перевести співробітників на дистанційну роботу.

У Києві вводять обмеження на користування громадським транспортом, проте пересування особистим транспортом не обмежується. про це заявив міський голова Києва Віталій Кличко під час відео-звернення.

«Я розумію, що це дуже непопулярний крок. Але мені зараз не до рейтингів, не до популізму. Головне — утримати ситуацію і виграти час. Не дати вірусу охопити столицю. Поліція повинна забезпечити дотримання цих обмежень … Звертаюся до киян: заклики залишатися будинки означають залишатися вдома. … Ваше здоров’я — у ваших руках «, — зазначив міський голова.

Обмеження проїзду в громадському транспорті не стосується пересування по місту особистого транспорту, — зазначив Кличко.

Міський голова Києва також закликав керівництво підприємств і установ перевести співробітників на дистанційну роботу

Джерело

Присылайте нам интересные фотографии, происшествия, дтп, афиши, проблемы с ЖКХ, а так же рекламные предложения на почту: kievinform.com@gmail.com Сделаем наш город лучше вместе!

One thought on “У Києві пересування особистим автомобільним транспортом не обмежуватимуть, — Кличко”

  1. клычко В ОТСТАВКУ!:

    Самый отвратительный вирус — это коррупция.
    petition.president.gov.ua/petition/86178
    Чтобы набрать необходимое количество голосов (25 тысяч), нужно чтобы каждый из читающих сейчас это сообщение не только поставил свою подпись, но и сделал хотя бы один репост, в котором точно так же призвал всех не только подписать, но и сделать хотя бы один репост и т.д. Так и соберём 25 тысяч подписей. Времени ещё вполне достаточно.

Комментарии скрыты.

Top