Якою буде погода в Україні на Старий Новий Рік

-Киев.jpg

Прогноз погоди на 14 січня обіцяє суху і сонячну погоду. Вдень температура повітря буде плюсовою, вночі можливі невеликі морози. Про це свідчать дані Українського гідрометцентру та синоптика Наталки Діденко.

Так, погода в Україні в найближчі дні подарує жителям України сонячні дні без опадів з плюсовою температурою вдень і мінусовою вночі. При цьому ночі в деяких регіонах України можуть бути відчутно холоднішими за дні – температурна різниця між денним теплом і нічним морозом може бути до 17 градусів.

У столиці України завтра, 14 січня, на Старий Новий рік, буде без опадів, удень повітря прогріється до температури від +4…+6 градусів, вночі – від 0 до -2 градусів морозу.

На північному сході 14 січня, за прогнозами синоптиків, буде хмарно, а на Буковині очікуються нічні морози до -6…-8 градусів. Вдень температура буде до +3…+5 градусів.

Вже на наступний день, 15 січня, сильно потеплішає у західних регіонах Україні – до рекордних січневих +5…+8 градусів. В Чернівецькій області вночі очікується до -6…-8 градусів. Таким чином, температурна різниця складе 17 градусів.

Джерело

Присылайте нам интересные фотографии, происшествия, дтп, афиши, проблемы с ЖКХ, а так же рекламные предложения на почту: kievinform.com@gmail.com Сделаем наш город лучше вместе!
Top