На Майдані зупинили провокацію, здійснену з метою дискредитації протесту (ВІДЕО)

150651576_w500_h500_dengi-suvenir-100.jpg

Під час протестів 6 жовтня на Майдані вчасно зупинили провокацію, ймовірно, інспіровану Офісом Президента.

Якийсь хлопчина роздавав листівки із зображенням купюри в 100 грн, ніби як справжні, у вигляді «винагороди» за участь у Віче, — йдеться на фейсбук-сторінці «Рух опору капітуляції»:

Вчора на Майдані ми вчасно зупинили провокацію, ймовірно, інспіровану Офісом Президента

Вчора на Майдані ми вчасно зупинили провокацію, ймовірно, інспіровану Офісом Президента. Якийсь хлопчина роздавав листівки із зображенням купюри в 100 грн. ніби як справжні у вигляді "винагороди" за участь у Віче. Враховуючи, що незабаром Андрій Богдан написав свій скандальний пост про буцімто "проплачених учасників акції протесту", дана провокація небезпідставно дає вважати, що саме ОП і стоїть за нею.#БогданауВідставку #Ні_капітуляції

Gepostet von Захисти Україну — Рух Опору Капітуляції am Montag, 7. Oktober 2019

Враховуючи, що незабаром Андрій Богдан написав свій скандальний пост про буцімто «проплачених учасників акції протесту», дана провокація небезпідставно дає вважати, що саме ОП і стоїть за нею, — вважають активісти.

Присылайте нам интересные фотографии, происшествия, дтп, афиши, проблемы с ЖКХ, а так же рекламные предложения на почту: kievinform.com@gmail.com Сделаем наш город лучше вместе!
Top