Із 16 до 20 квітня запровадять посилений контроль на в’їздах до Києва

Із 16 до 20 квітня запровадять посилений контроль на постах, виставлених на в’їздах до Києва.

Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн пресконференції.

– Хочу зазначити, що з четверга, 16 квітня, до наступного понеділка ми посилюємо контроль на постах, виставлених на в’їздах до Києва. Зокрема, вводиться обов’язкова термометрія для пасажирів транспорту, що прямує в столицю. Це стосується автобусів, вантажно-пасажирського та легкового транспорту, що перевозить більше трьох пасажирів (включно з водієм), – сказав Віталій Кличко.

Також він наголосив, що в поминальні дні всі кладовища міста, за рішенням комісії з надзвичайних ситуацій, будуть закриті.

– Поминання перенесене на 6 червня. Нагадаю, з пропозицією перенести поминальні дні виступили і представники конфесій, з якими я неодноразово зустрічався, – зазначив Віталій Кличко.

Next Post

«Палац Культури Куренівка» не відкриється після карантину

Вт Кві 14 , 2020
Організатори простору «Палац Культури Куренівка», який був резиденцією української спільноти Burning Man на Подолі, оголосили про завершення проєкту. «”Куренівка” ніколи не була бізнесом і ми намагалися налаштувати її так, щоб вона себе самозабезпечувала. Для того, щоб кожен місяць платити 100 тисяч за оренду і комунальні, нам потрібно приймати тисячі гостей. […]
Куренівка

Можливо ви пропустили?