Російська блогер Мітрошина спробувала виправдатися за інцидент з активістами «Відсічі» за питання про те, «Чий Крим?»

image_810xs.jpg

Російський блогер Олександра Мітрошина після завершення зустрічі з шанувальниками в своєму телеграм-каналі спробувала виправитися за інцидент, який стався сьогодні в Києві переріс у зіткнення з представниками громадського руху «Відсіч».

У своєму телеграм-каналі «Мітрошина обурюється», вона заявила, що отримала безліч негативних коментарів щодо ситуації, що склалася навколо питання «Чий Крим?».

«Я, якщо чесно, не знаю, який коментар написати. Мені дуже ніяково … Про всяк випадок напишу: я не підтримую анексію Криму і не маю відношення до державних російським ЗМІ», — написала блогер.

Вона додала, що «багато українських ЗМІ пишуть, що я працюю на каналі» Росія 1 «і займаюся пропагандою». А насправді, мовляв, вона «з 2014 по 2017 працювала на радіо» Москва ФМ «і вела передачу про автомобілі».

При цьому Мітрошина так і не пояснила, що, власне, заважало їй просто під час заходу відповісти на питання активістів про Крим і таким чином уникнути конфлікту, який виник через її мовчання.

 

Я не поддерживаю аннексию, - российская блогер Митрошина попыталась оправдаться за инцидент с активистами Відсічі за вопрос о том, Чей Крым? 01

 

Присылайте нам интересные фотографии, происшествия, дтп, афиши, проблемы с ЖКХ, а так же рекламные предложения на почту: kievinform.com@gmail.com Сделаем наш город лучше вместе!
Top