«Війну почала Україна»: у київському виші – скандал через професора-сепаратиста

У столичній Міжрегіональній академії управління персоналом розгорівся скандал через проросійські висловлювання одного з викладачів. За словами однієї з студенток, він «поливає брудом Україну» і явно симпатизує країні-агресору. Про конфлікт з викладачем розповіла в Facebook студентка МАУП Поліна Кравченко.

«Ця людина, Колпаков Віктор Михайлович, півтори години своєї лекції просто поливав брудом Україну. Цей «учитель» вкладає в голови студентів, що війну почала Україна, що мови нашої вже й так немає і вона нам не потрібна в Европі, що ми єдина країна в світі де… (а далі великий список негативу), що нам потрібно повернути союз с Росією, бо то є сильна держава з хорошими зарплатами, а в нас нація без мозку і тд, що козаки (на відміну від більшовиків) були звичайними бандитами і крадіями, а в Севастополі нарешті настало нормальне життя, після анексії Криму», – написала дівчина.

Кравченко розповіла, що всі студенти, слухаючи викладача, промовчали, але вона все ж наважилася зробити зауваження Колпакову. У відповідь він, за словами студентки, «сказився».

«Я не маю бажання тут писати все, що я від нього почула за свою «бандерність»… Він кричав: «Я військовий, я полковник, я наказую тобі – пішла геть!» Але я відповіла, що нікуди не піду з аудиторії», –додала Кравченко.

Користувачі соцмережі підтримали дівчину і порадили їй написати заяву на ім’я ректора, а також у Міністерство освіти.

Студентка поспілкувалася з керівництвом Академії. Викладача усунуто. Проводять перевірку.

Джерело

Next Post

Віталій Кличко влаштував Тому Крузу екскурсію цікавими локаціями Києва

Ср Жов 2 , 2019
Американський актор, кінорежисер та продюсер приїхав до Києва, оскільки зацікавився місцями української столиці для зйомок свого нового кінопроекту. Віталій Кличко повіз Круза на Подільсько-Воскресенський міст, у парк «Муромець». А брат мера Володимир влаштував Тому Крузу оглядову екскурсію над Києвом на гелікоптері. Також Віталій та Володимир Клички прогулялися з Томом Крузом […]
Кличко і Том Круз

Можливо ви пропустили?