28-30 серпня у Києві триватимуть Дні пам’яті героїв Іловайської битви

28 серпня у столиці за підтримки Київської міської державної адміністрації розпочнуться Дні пам’яті героїв Іловайської битви.

У цей день на Михайлівській площі з 10:00 розпочнеться фотовиставка від фотокореспондентів – учасників Іловайських боїв, а ввечері тут виступатимуть учасники подій 2014 року, музичні колективи.

29 серпня з 09:00 урочисто вшанують пам’ять героїв Іловайської битви в Залі Пам’яті МОУ (Повітрофлотський проспект, 6). Із 11:00 – на Михайлівській площі урочисті пам’ятні заходи. З 16:00 – допрем’єрний показ художнього фільму режисера Івана Тимченка «Іловайськ 2014. Батальйон Донбас» (кінотеатр «Київська Русь»).

Протягом трьох днів у муніципальних кінотеатрах Києва демонструватимуть тематичні документальні і художні фільми. Національний Військово-історичний музей України демонструватиме експозицію Іловайської битви з оригінальними артефактами та документальною інформацією про сучасну війну (вул. Михайла Грушевського, 30/1).

Як відомо, цього року країна відзначає п’яту річницю трагічних подій, що розгорнулися біля міста Іловайська. Ціною власного життя понад 1000 українських воїнів героїчно зупинили російське військове вторгнення 2014 року. Задум проросійських сил щодо деморалізації та підриву обороноздатності України провалився.

Організатори пам’ятних заходів: ГО «Військово-патріотичне об’єднання учасників бойових дій «Сармат», ГО «Незламні матері України», ГС «Асоціація ветеранів війни, учасників АТО, членів сімей загиблих (померлих) та інвалідів війни міста Києва», Київська міська державна адміністрація, КБУ «Київській міській центр допомоги учасникам антитерористичної операції» тощо.

Next Post

У Києві проведуть промивку труб: в яких районах і коли буде литися брудна вода

Ср Сер 28 , 2019
Під час таких заходів труби очищаються від можливого осаду Стало відомо, що “Київводоканал” вирішив провести промивку мереж водопостачання у Києві у Деснянському та Святошинському районах. Киянам радять не пити воду з кранів, а також не рекомендується митися водою і використовувати її для приготування їжі. Post Views: 740
Нет горячей воды

Можливо ви пропустили?