Росія знову хоче розглянути український закон про мову в РБ ООН

Російська делегація в ООН вдруге намагається поставити на розгляд Ради Безпеки «мовний закон», ухвалений в Україні наприкінці квітня.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив речник постійного представництва України при ООН Олег Ніколенко.

«Сьогодні під час погодження програми роботи на поточний місяць таке засідання попередньо запланували на 16 липня», — написав він.

За словами Ніколенка, на цей раз російська делегація намагається поставити на розгляд РБ ООН «мовний закон» під приводом набуття ним чинності.

«Хоча, усі розуміють, що Москву цікавить не стільки закон про мову, скільки будь-яка нагода для дестабілізації ситуації в Україні. Українська делегація в ООН неодноразово заявляла, що мовний закон є внутрішнім питанням нашої держави. Рада Безпеки до нього не має стосунку», — наголосив речник.

Він також додав, що Україна та її партнери використають це засідання, аби нагадати про питання українсько-російського конфлікту, насамперед про полонених моряків і політв’язнів, обстріли на Донбасі та відповідальність Росії за катастрофу літака рейсу МН17.

Незабаром на нас чекає другий акт театру абсурду в Раді Безпеки ООН. Делегація РФ повторно звернулася про обговорення…

Posted by Oleg Nikolenko on Esmaspäev, 1. juuli 2019

Джерело: Інформатор

Next Post

Червень у Києві став найспекотнішим за 139 років спостереження

Вт Лип 2 , 2019
Червень 2019 року став найспекотнішим у Києві за 139 років спостереження; середньомісячна температура перевищила норму на 5 градусів. Про це повідомляє Центральна геофізична обсерваторія імені Бориса Срезневського. «Середньомісячна температура повітря червня у Києві склала +23,6 °С, що на 5,4°С вище за кліматичну норму», — йдеться у повідомленні. Таким чином, червень […]