У центр Києва стягують поліцію: подробиці

58_tn.jpg
У неділю, 17 березня, в центр Києва почали стягувати підрозділи поліції. Найбільша їх кількість розташувалося біля Михайлівського собору. Станом на 9:00 на Михайлівській площі біля собору і на прилеглих вулицях чергують кілька сотень правоохоронців.
Загони силових підрозділів також вишикувалися вздовж встановленого на площі забору і біля сцени. Про це Інформатор повідомляє з місця подій.
Така підготовка пов’язана з виступом Петра Порошенка, який о 11:00 зустрінеться з виборцями. Крім правоохоронців, на площу підходять люди. Також на місці чергують співробітники кінологічної служби та рятувальники ГСЧС. За огорожу пресу не пускають, відзначаючи, що є тільки списки запрошених людей. Ми поспілкувалися з однією з груп з 20 чоловік і дізналися, що це працівники виборчих дільниць Кагарлицького району. Їх близько місяця тому внесли до списку і сьогодні організовано привезли до Києва.
Присылайте нам интересные фотографии, происшествия, дтп, афиши, проблемы с ЖКХ, а так же рекламные предложения на почту: kievinform.com@gmail.com Сделаем наш город лучше вместе!
Top