Згорілу садибу на Грушевського в Києві через суд позбавили статусу пам’ятки архітектури

50055498_323144651740644_2871500948105068544_n.jpg
Згоріла старовинна садиба на вулиці Грушевського, 4Б в центрі Києва не носить охоронний статус пам’ятника архітектури.
Про це повідомляє місцеве видання з посиланням на главу Департаменту охорони культурної спадщини Київської міської держадміністрації Олександра Никоряк.
«У 2011 році було розпорядження про знесення будівлі (садиби на вул. Грушевського, 4Б, — ред). Щоб цього не сталося, орган охорони культурної спадщини подав до Міністерства культури інформацію про внесення будинку до державного реєстру архітектурних пам’яток. Але вже в 2015 році власники через суд скасували цей наказ Мінкультури. Тому зараз об’єкт не є пам’яткою архітектури «, — розповів чиновник. За його словами, через те, що старовинна садиба не носить охоронний статус пам’ятника архітектури, його власник не звітує перед Департаментом охорони культурної спадщини про майбутнє будівлі «, — повідомляється в заяві.
Екс-депутат, нині громадська активістка Олена Терещенко назвала на своїй сторінці в Facebook можливого винуватця пожежі. За її словами, це був умисний підпал, до якого могло бути причетне оточення відомого екс-міністра освіти і науки України Дмитра Табачника. Саме на цій земельній ділянці давно хочуть звести хмарочос, висота якого повинна становити 160 метрів.
Присылайте нам интересные фотографии, происшествия, дтп, афиши, проблемы с ЖКХ, а так же рекламные предложения на почту: kievinform.com@gmail.com Сделаем наш город лучше вместе!
Top