У Києві перед зустріччю Тимошенко з виборцями затримали активістів з плакатами «Хто замовив Катю Гандзюк?»

На Контрактовій площі у Києві перед зустріччю кандидата в президенти Юлії Тимошенко з виборцями правоохоронці затримали активістів з плакатами «Хто замовив Катю Гандзюк?».

Зокрема, затримали активістів з плакатами із закресленими прізвищами голови Херсонської обласної ради Владислава Мангера та з написами «Хто замов Катю Гандзюк?», – повідомляється на сторінці руху у Facebook.

У поліції повідомили, що на Контрактовій площі затримали «організовану групу молодиків із закритим обличчям».

«Правоохоронці виявили на Контрактовій площі групу осіб із зеленкою, газовими балончиками та ножами. Молодики були із прикритими обличчями. Їх доставили в управління поліції для встановлення анкетних даних та надання пояснень», – йдеться в повідомленні поліції.

Next Post

Бійка під Подільським управлінням поліції: на правоохоронців відкрили виробництва за побиття активістів

Нд Лют 10 , 2019
Після побиття активістів в Києві через дії поліцейських відкрили виробництво. Відомості про вчинення співробітниками правоохоронних органів кримінального злочину – перевищення влади або службових повноважень – внесли в ЕРДР після інциденту з побиттям активістів біля будівлі Подільського управління поліції ГУ Нацполіціі в Києві. Про це повідомила в суботу прес-секретар Генпрокурора Лариса […]

Можливо ви пропустили?