“До вечора вас не стане”: настоятель Лаври похизувався, як через його прокляття померло четверо людей

Настоятель Києво-Печерської лаври похизувався, як через його прокляття померло четверо музейників, котрі працювали у майстерні, розташованому на території Лаври.

Про це Павел сказав у інтерв’ю, опублікованому на YouTube-каналі “ЛАВРА. ШЛЯХ ДО НЕБЕС“.

“У храмі були ремонтні майстерні. Були відкриті дискусії щодо виселення цих майстерень. І я сказав їм, що вони помруть, якщо не підуть. І в один день три людини вмерло. Після цього вони написали відкритого листа Блаженнішому митрополиту Володимиру. Коли він мене покликав, я бачив, що у нього з очей “йдуть іскри”. Він запитав мене, чому я дозволяю собі проклинати музейників, мовляв у них померло три людини.

Я повертаюсь і кажу: “До вечора помрете всі в ім’я Отця і сина, і святого Духа”. До вечора помер ще один. Я також воював і проти інфекційної лікарні. І дякуючи Азарову ми її перенесли”, — заявив настоятель Лаври, як інформує Вголос. 

Зауважимо, що на людей смерть насилають не Божі сили, а сатанинські.

Джерело: Інформатор

Next Post

"Ногами по печінці": у Києві група школярів жорстоко побила чоловіка (відео)

Ср Січ 16 , 2019
Вони наздогнали чоловіка, повалили на землю і побили ногами У Києві біля станції метро стався акт невиправданої жорстокості. Група підлітків з 10-15 чоловік погнався за чоловіком, збила його з ніг, напала і почала по-звірячому бити ногами. Про це повідомив ресурс “Київ Оперативний” Facebook. Подія сталася біля ТРЦ “Гулівер”, розташованому неподалік від […]

Можливо ви пропустили?