У Києві побудують сім веломаршрутів, які ведуть в центр міста

095a97ecb05775a546755eb857012ac89c371b51.jpg
У Києві побудують сім велодоріжок, маршрути яких будуть вести в центр міста. Загальну вартість робіт на об’єктах оцінили в 353 млн грн
Про це йдеться у відповідному розпорядженні на сайті Київської міської держадміністрації, передає 44.ua.
Згідно з рішенням про «Бюджеті міста Києва на 2019 рік», планується побудувати такі веломаршрути: «Виноградар — Центр», «Воскресенка — Північний (Московський) міст — Центр», «Куренівка — Центр», «Лісовий масив — Центр», «Оболонь — Поділ — Центр «,» Солом’янка — Центр «. Крім того, з’явиться велодоріжка на Набережному шосе від Поштової площі до мосту ім. Патона.
Будівництво кожної велодоріжки влада має намір завершити в різні роки. Першими будуть введені в експлуатацію велодоріжки від Воскресенки, Куренівки та Лісового масиву. Вони будуть готові до кінця 2020 року. Через рік планують завершити роботи на Виноградарі, Оболоні та Солом’янці. Останнім веломаршрутів, який мають намір відкрити до кінця 2022 року, буде доріжка по Набережному шосе.
Загальну вартість робіт на об’єктах оцінили в 353 млн грн. При цьому найдорожчими є велодоріжки «Виноградар-Центр» — 103 млн грн (є найдовшим, його протяжність становить 16,7 км — ред), а також «Оболонь-Поділ-Центр» — майже 82 млн грн. Відзначається, що в цьому році з міського бюджету для кожного об’єкта виділять по 100 тис. грн, які підуть на розробку проектної документації.
Присылайте нам интересные фотографии, происшествия, дтп, афиши, проблемы с ЖКХ, а так же рекламные предложения на почту: kievinform.com@gmail.com Сделаем наш город лучше вместе!
Top