All for Joomla All for Webmasters

Кияни сплачують найвищу вартість комунальних послуг

01.jpg

Київські тарифи на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій станом на 1 серпня перевищують тарифи усіх найбільших міст України в декілька разів

Це стало відомо з інформації про тарифи на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій по базових підприємствах станом на 1 серпня 2017 року, після їх оприлюднення Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

Про це передає Вечірній Київ з посиланням на www.5.ua.

Так, середньозважений затверджений тариф у столиці України дорівнює 4,88 грн/кв.м (без ПДВ). У той час, як найнижчий — у Полтаві — складає 0,64 грн/кв.м, у Херсоні — 0,80, Чернівціях — 0,97, Сєверодонецьку — 0,94 грн/кв.м.

Найвищий після Києва тариф встановлено у Вінниці — 3,03 грн/кв.м та у Тернополі — 3,30 грн/кв.м. У решті міст тариф коливається в середньому від 1,5 грн/кв.м до 2,5 грн/кв.м.

Як пояснили в КМДА, протягом останніх двох років влада міста отримувала звернення комунальних підприємств, які виконують функції з утримання будинків та прибудинкових територій, з проханням скоригувати тарифи.

«Ми вимушені йти на підвищення, щоб забезпечити стабільну роботу підприємств», – зауважив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

Присылайте нам интересные фотографии, происшествия, дтп, афиши, проблемы с ЖКХ, а так же рекламные предложения на почту: kievinform.com@gmail.com Сделаем наш город лучше вместе!
Top