Всі пляжі Києва, повний список

Літо – пора відпочинку, сонця і, звичайно ж, пляжу. Через військову агресію Росії не всі можуть дозволити собі відпочинок на українському морі чи за кордоном. Але столиця пропонує своїм мешканцям та гостям відвідати місцеві пляжі на берегах Дніпра. На щастя, Київ має велике різноманіття місць для відпочинку, засмаги та плавання.

Про це повідомляє видання “INKORR”.

Пляжи Києва

Українські курорти вже розпочали пляжний сезон, тому час навідатись й до найкращих місць для відпочинку та засмаги в Києві. Столиця пропонує ціле різноманіття піщаних пляжів: безкоштовні та платні, дикі та з розвиненою інфраструктурою, для сімейного відпочинку з дітьми та для поціновувачів усамітнення.

Безкоштовні пляжі

 • Центральний пляж на острові Труханів – це напевно одне з найпопулярніших місць для відпочинку в Києві, яке розташоване на Трухановому острові. Тут завжди чистий пісок, є рятувальники, можна орендувати велосипеди та катамарани для активного відпочинку. Серед іншого, це гарне місце для відпочинку з дітьми, адже пляж має плавний спуск у воду.
 • Пляж на Оболонській набережній десятиліттями манить мешканців Оболоні та гостей столиці. Тут проходить безліч розважальних заходів та фестивалів у літній сезон, тому це одне з найкращих місць для сімейного відпочинку.
 • Пляж “Вербний”, що на озері Вербне в Оболонському районі, зі спокійною атмосферою та чистою водою – саме те, що потрібно для тих, хто хоче відпочити від гамору міста та відпочити не тільки тілом, але й душею.
 • Гідропарк – це один з найбільших пляжних комплексів Києва, який розташований на однойменному острові. Це місце для різних типів відпочинку: сімейний, молодіжний, спортивний зі всіма відповідними атрибутами.
 • Венеціанський пляж – піщаний пляж на острові Долобецький популярний серед мешканців Лівого берега з плавним входом у воду.
 • Дитячий пляж – пляж на Трухановому острові підходить для сімей з маленькими дітьми. Тут все облаштоване для безпечного відпочинку з малечею, розважальні програми додаються.

Платні пляжі

 • Olmeca Plage – популярний пляжний клуб на Трухановому острові, за вхід на який потрібно заплатити. Клуб пропонує високий рівень сервісу та комфорту, безпеки і різноманітну розважальну програму.
 • City Beach Club – пляжний клуб, що розташований на даху ТРЦ Ocean Plaza, пропонує неймовірні краєвиди на столицю та атмосферу курортного відпочинку.
 • Bora Bora Beach Club – пляжний клуб розташований на Долобецькому острові та пропонує високий рівень сервісу та обслуговування, гарний відпочинок та розваги.
 • ЮБК (Південний Берег Києва) – ще один пляжний клуб на березі Дніпра, який відомий кожному мешканцю столиці своїми культурними заходами та затишною атмосферою.
 • Venice Beach Club – новий пляжний клуб на Долобецькому острові з преміум-послугами та комфортом.
 • Chi by Decadence House – пляжний клуб з ексклюзивними послугами та високим рівнем комфорту

Дикі пляжі

Київ може запропонувати відпочинок й в місцях, що віддалені від людей. Тут зможуть розслабитись ті, хто хоче втекти від гамірного міста та бажає поєднатись з природою, скинувши з себе зайвий одяг.

 • Пляж на острові Жуків має мінімально розвинену інфраструктуру та повністю відсутні будь-які зручності. З переваг варто виділити чисту природу, тиху атмосферу та можливості для кемпінгу і риболовлі.
 • Пляж на острові Великий є популярним серед любителів відокремленого відпочинку. Тут теж майже відсутня інфраструктура.

Next Post

Архівне фото відкриття станції метро Чернігівська

Нд Чер 16 , 2024
У мережі з’явилося архівне фото відкриття метро “Чернігівська” (на той час “Комсомольська”) у Києві у 1968 році. Фото опублікував ресурс “Клуб корінного киянина” у Facebook. На фото традиційний для такого заходу натовп людей, прапори, гасла. Трохи далі від станції – трамвайна лінія. І хоч місцевість виглядає пусткою, читачі ресурсу нагадують, що за […]
Метро Чернігівська

Можливо ви пропустили?