Найстаріший будинок Києва, побудований у 18 столітті, розташований на Контрактовій площі, 7. Він все ще належить родині Нечаєвих, пращур яких купив будинок у 19 столітті.
Про історію будинку розповіло видання Gazeta.ua.
Першим власником садиби був дворянин Леонтій Вишневський. Він перебудував дім, перший поверх зробив кам’яний. Завдяки цьому йому вдалося пережити пожежу на Подолі 1811 року, коли вогонь знищив тисячі будинків та понад десяток церков.
Максим Нечаєв купив цю садибу з виходом на Контрактову площу у 1891 році. Тоді тут виготовляли відомі в Києві “Нечаєвські пряники” і торгували ними під час контрактових ярмарків.
1931 року радянська влада розстріляла двох синів Нечаєва. Загалом вісім членів сім’ї у роки радянської влади розстріляли, один загинув у бою під Крутами. З початком Другої світової всіх, хто вижив, повернулися до Києва.
1962 року будинок націоналізували, залишивши господарям лише кімнату на другому поверсі. По сусідству заселили п’ять сімей. Після перебудова правнук Максима Нечаєва повернув будинок у власність родини.
Наразі будинок має статус пам’ятки архітектури і охороняється державою.
Останніми роками на ринку з'явилася альтернатива пластиковому одноразовому посуду — стакани з крафт-паперу (www.simi.kiev.ua/uk/kraftovi-sklyanky). Вони…
Дедалі більше сучасних дітей страждають від надмірної залежності від гаджетів — чи то смартфони, планшети,…
Сьогодні, 7 липня, стало відомо, що розпочав роботу DOT-Chain Defence – своєрідний маркетплейс зброї, створений…
Tommy Hilfiger є всесвітньо відомим американським брендом. Він вдало поєднує класичний стиль із сучасними модними…
Міністерство оборони кодифікувало та допустило до експлуатації у Збройних силах безпілотний літальний апарат "РОННІ-13". Про…
Розвиток інтернет-магазину — нелегке завдання в умовах високої конкуренції. Недостатньо просто запропонувати хороші товари за…