У ветерана, який воював у складі 72 бригади, шахраї відібрали житло.

ветеран

Про це на своїй сторінці повідомив Alex Drexler. Він одним із перших пішов на захист України в складі 72 ОМБр ім. Чорних Запорожців.

Пряма мова:

“Мені від батька по заповіту залишилась кімната на Березняках, це кімната в трьох кімнатній квартирі 25/100 яка приватизована та має окремий особовий рахунок.

Я вступив в права власності в 2016-у році та прописався як власник і це стало моїм основним єдиним житлом.

На початку 2019-го року було прийняте рішення перевести цю житлову площу у власність дружини, щоб і вона прописалася, так як виникали складнощі з сусідами(власниками іншої частини житлової площі) без їх дозволу я не міг прописати дружину.

Я дарую свою частину дружині і вона на правах власника прописується.

Ця кімната -підкреслюю є Единим основним нашим житлом, іншого не маємо!

Сусіди захотіли продати свою частину площі(згідно закону вони запропонували придбати мені) але я немав такої можливості.

21.11.2021 приходить людина де я мешкаю з дружиною постійно і представляється новим власником, а потім повідомляє, що кімната в які ми мешкаємо продана на єлектронних торгах.

Як ми дізналися на дружині висить борг близько 200000 тисяч гривень… Цей борг виник від першого чоловіка моєї дружини більше 12 років тому назад коли вони брали кредит з колишнім, та дружина виступала гарантом.

Перший чоловік дружини громадянин Росії і давно не проживає на території України.

За весь цей час ні єдиного повідомлення про борги, ні повідомлення про погашення не надходило, тим паче про проведення якихось єлектронних торгів.

Нами відразу було подано заяву до поліції, та почали шукати юридичну та правову підтримку.

Як пояснив наш адвокат: він не може найти ніяких результатів торгів по нашіі кімнаті(зробив запит до системи Сетам). Сторона махінаторів знайшли приватного виконавця який наклав арешт на майно і продали нашу кімнату за копійки.

Ми з дружиною вже подали до суду про скасування рішення про відчуження майна. Адвокат нам повідомив – це дуже продумана схема через дірки в законодавстві і ці люди спеціалізуються на цьому.

Мені вже погрожували та тисли психологічно. Дана ситуація повинна бути подана огласці і тоді є шанс зберегти майно моєї родини”

Next Post

Пасажирські поїзди курсують з затримкою через намерзання льоду

Вт Гру 28 , 2021
Через погодні умови курсують із затримкою деякі пасажирські та приміські поїзди. Про це повідомляє “Укрзалізниця”. Зокрема, через намерзання льоду на пантографах, контактній мережі та стрілках затримуються в дорозі поїзди, які відправляються з Києва та курсують у напрямку Півдня та Заходу України та зворотно. Так, на 47 хвилин затримується поїзд №12 Київ — Новоолексіївка та […]

Можливо ви пропустили?