У Києві проведуть масштабний ремонт на НСК “Олімпійський”

Олімпійський

Державне підприємство НСК Олімпійський за результатами тендеру замовило ТОВ Електромережбуд-7 ремонт бігових доріжок на 49,67 мільйона гривень.

Планується придбання легкоатлетичного обладнання, а також ремонт інженерних мереж енергозабезпечення, теплокомунікаційних та інформаційних мереж та мереж диспетчеризації. Також запланована гідродинамічна очистка дренажної зливної каналізаційної системи.

Із загальної суми 20,96 мільйона гривень складатимуть витрати підрядника, 13,73 мільйона — матеріальні ресурси, 3,89 мільйона — зарплати. Прибуток підрядника має скласти 291 тисячу гривень.

На торгах єдиним конкурентом Електромережбуду-7 було ТОВ Ж.О.К., чия пропозиція була на 25,5 тисяч гривень вищою. Фірми під час аукціону не торгувалися.

Джерело

Next Post

«Стріляли по стороні України, добивав поранених»: У Києві СБУ затримала розвідника «ДНР»

Пн Жов 4 , 2021
У Києві контррозвідники СБУ затримали бойовика, який входив до складу угруповання «Оплот». У  2014 році це угрупування займалося ліквідацією поранених у бою військовослужбовців сил АТО. Про це повідомила пресслужба відомства. Встановлено, що затриманий є мешканцем тимчасово непідконтрольного українській владі Донецька. У 2014 році він приєднався до лав бойовиків і проводив […]
Оплот

Можливо ви пропустили?