Київську станцію метро “Героїв Дніпра” пропонують перейменувати на “Героїв УПА”

Героїв УПА
На сайті КМДА з’явилась петиція – пропонують перейменувати станцію метро “Героїв Дніпра” у Києві на “Героїв УПА”. Автор зазначає, що теперішня назва має комуністичний підтекст.

Окрім цього, є пропозиція змінити дизайн станції. В оформленні присутня заборонена в Україні георгіївська стрічка.

Автор петиції Василь Бабич. Вона була опублікована 19 квітня й встигла набрати (станом на 20 квітня) лише 55 голосів, а потрібно 10 тисяч. Тоді цю пропозицію розглянуть в КМДА.

Василь Бабич пише, що її назвали на честь перемоги одного окупанта над іншим.

Станція названа на честь перемоги у 1943 році російсько-більшовицьких окупантів над німецько-нацистськими. Операція з військової точки зору була проведена абсолютно бездарно. Кількість жертв просто неймовірна, – пише Бабич.

Бабич також пропонує пофарбувати стрічку на стінах станції, яка має колір георгіївської стрічки – вона стала символом російської агресії та окупації України у 2014 році. Ця символіка в нашій державі заборонена.

Автор петиції пропонує назвати станцію на честь воїнів Української Повстанської Армії – “Героїв УПА” та пофарбувати стрічку у червоно-чорні кольори.

Next Post

Київ може перейти в "жовту" зону з "красної": Степанов назвав терміни

Ср Кві 21 , 2021
Міністр охорони здоров’я Максим Степанов, коментуючи подальшу долю локдауну у Києві, заявив, що до 30 квітня столиця може одразу перейти у жовту зону карантину. Про це заявив міністр охорони здоров’я Максим Степанов в ефірі телеканалу “Україна 24”. За словами чиновника, обстановка з ковід в столиці починає стабілізуватися. Заповнення лікарень вже не перевищує 70%. “Є велика […]

Можливо ви пропустили?