Уряд не допоможе. У МОЗ порадили підприємцям йти працювати в лікарні

У Міністерстві охорони здоров’я України порадили підприємцям шукати додаткові джерела доходу під час пандемії. Підприємцям запропонували йти працювати в лікарні.

Про це на брифінгу заявила заступниця міністра охорони здоров’я Ірина Микичак, – повiдомляють у виданнi РБК.

Микичак запропонувала малому бізнесу “перетворювати проблеми у нові можливості”.

“Ми просто просимо оглянутися навколо себе і знайти інші додаткові джерела доходу, де можна заробляти під час карантину, – з дому, онлайн, дистанційно, надаючи дистанційні послуги на винос, на вивіз і тому подібне”, – сказала вона.

Тимчасові робочі місця, за її словами, для підприємців готові надати лікарні. Микичак зазначила, що наразі лікарні та центри медичної допомоги потребують “сильних і здорових робочих рук”: економістів, бухгалтерів, санітарів, техніків, працівників пральні і кухні, електриків, водіїв, сторожів, вахтерів, різноробів тощо.

Next Post

У Києві скасували шкільні олімпіади

Пн Лис 16 , 2020
Київська міська влада скасували другий етап учнівських олімпіад. Про це повідомив Офіційний сайт КМДА. У другому етапі олімпіад повинні були взяти участь понад 40 000 учнів різного віку, 3 тисячі педагогів і 2,5 тисячі працівників технічного обслуговування з різних шкіл району. Олімпіади скасовані у зв’язку з ростом захворюваності на коронавірус. […]
шкільна олімпіада

Можливо ви пропустили?