У Києві та п’яти областях лікарняні ліжка для COVID-19 заповнені більш ніж на 70%

У Києві та ще п’яти областях лікарняні ліжка для пацієнтів з коронавірусом заповнені більш ніж на 70%. В цілому в Україні лікарняні ліжка заповнені на 63,4%.

Про це свідчать дані Міністерства охорони здоров’я.

Так, в Києві ліжка в лікарнях заповнені на 72,4%. Також велика заповнюваність ліжок спостерігається в Донецькій (74,2%), Кіровоградській (73,5%), Луганській (76,9%), Одеській (75,9%) та Полтавській (76,3%) областях. Менш як 50% ліжок заповнені лише в лікарнях Херсонської області.

Всього в Україні введено вже 38 214 ліжок для лікування коронавірусу. Максимально можуть ввести в країні 52 тисячі таких ліжок.

Крім цього у всіх регіонах перевищено показник захворюваності коронавірусом. У середньому по країні цей показник становить 219,2 при нормі 40. Найгірша ситуація спостерігається в Чернівецькій області – 360,1. У Києві показник захворюваності становить 224,9.

Джерело

Next Post

В Україні заборонили ввезення трьох дитячих книг з РФ

Пн Жов 26 , 2020
Державний комітет України з питань телебачення і радіомовлення (Держкомтелерадіо) заборонив ввезення в країну з РФ з метою реалізації трьох дитячих книжок через пропаганду держави-агресора та комуністичного тоталітарного режиму і його символіки. «Держкомтелерадіо відмовило ПП «Видавництво «Махаон-Україна» у ввезенні на територію України з метою розповсюдження трьох дитячих книжок російського видавництва «Азбука-Аттикус», які […]

Можливо ви пропустили?