All for Joomla All for Webmasters

Катастрофічне обміління Дніпра у Києві (ФОТО, ВІДЕО)

DSC_0127.jpg

На фарватере глубина не превышала 7 метров

Kievinform.com. Дніпро у столиці катастрофічно змілів. Представників ЗМІ вивезли на катерах до середини Дніпра та показали низку новостворених островів.

Посередині Дніпра, можна стояти по щиколотку у воді. У столичній акваторії з’явилося 56 мілин, які незабаром можуть стати островами.

Спікери прес-конференції пояснили, що споживче ставлення до річки призвело до того, що земснаряди працюють не для блага річки та суспільства, прибираючи наноси, а тільки видобуваючи пісок на продаж.

У результаті між мостом Метро і мостом Патона, на середині річки, стало настільки мілко, що вже з води визирають «нові» острови.

У заході взяли участь народні депутати та депутати Київради, представники Мінекології, Державної екологічної інспекції України, експерти Національної екологічної Ради України, Асоціація рибалок України, ГО «Еко Громада», Водно-моторний Клуб «Видубецький», Михайло Ковальчук ГО Націонал-патріотичний рух України , Юрій Василець ГО Україна Воля Життя та Мотін Федор ВГР Лівий Берег.

Фоторепортаж:

Днепр-река

Днепр-река

Днепр-река

Днепр-река

Даже на глубине вода не смотря на холодную температуру все-равно цветет

Днепр-река

На заросших отмелях эхолот показал глубину в 50см

Днепр-река

Днепр-река

Почти до середины Днепра теперь можно дойти пешком

Днепр-река

На фарватере глубина не превышала 7 метров

Присылайте нам интересные фотографии, происшествия, дтп, афиши, проблемы с ЖКХ, а так же рекламные предложения на почту: kievinform.com@gmail.com Сделаем наш город лучше вместе!

One thought on “Катастрофічне обміління Дніпра у Києві (ФОТО, ВІДЕО)”

Комментарии скрыты.

Top