У Києві на Печерську побудують мечеть

Обговорення дизайну мечеті, будівництво якої планується в Києві, триває, а питання місця її зведення здебільшого вирішено, заявив посол Туреччини в Україні Ягмур Ахмет Гюльдере. 

“Україна – це дім для значної кількості мусульман, включно, звісно, з кримськими татарами. Особливо після 2014 року ми бачимо, що багато кримських татар мали переїхати, і в Києві живе значна спільнота. До нас звернулися з проханням про співпрацю і допомогу Україні та її мусульманській спільноті побудувати мечеть у Києві. Питання землі більшою мірою вирішено. Обговорення дизайну наразі триває”, – сказав Гюльдере.

Він додав, що після того, як фаза обговорення дизайну закінчиться, буде можливість запустити офіційні процедури затвердження.

“У Києва дуже красивий пейзаж, це дуже красиве місто, і я абсолютно переконаний, що цей проект додасть особливого, унікального доповнення красі Києва, його багатим контурам і вигляду”, – наголосив посол.

За його словами, мечеть планується побудувати в місці, розташованому в центрі Києва, а більше деталей з’явиться найближчими місяцями.

“Поки що варто сфокусуватися на дизайні. Коли буде виконана ця робота, розпочнуться офіційні процедури затвердження, і потім стане відомо, де вона буде. Але я можу сказати, що планується її побудувати в місці, розташованому в центрі Києва. Сподіваюся, що більше деталей з’явиться найближчими місяцями”, – поінформував дипломат.

Джерело

Next Post

У Києві суд покарав юного екстремала, який стрибнув у Дніпро з даху вагона метро

Нд Сер 2 , 2020
У Києві суд вирішив долю юного екстремала, який стрибнув у річку Дніпро з даху вагона метро.  Дніпровський районний суд розглянув справу про адміністративне правопорушення відносно зацепера, який їхав на даху потяга метро між станціями «Гідропарк» і «Лівобережна» і стрибнув у Дніпро. Суддя винесла йому покарання у вигляді 40 годин громадських […]
підлітки стрибали в Дніпро

Можливо ви пропустили?