У нічному клубі Києва на танцполі помер хлопець: заклад працював в карантин

6586.jpg

У Києві на Трухановому острові загинув 27-річний хлопець

У нічному клубі Києва, який знаходиться на Трухановому острові, помер молодий хлопець. Йому було 27 років. Як повідомляють очевидці, молодий чоловік танцював і раптово впав. Коли приїхала швидка допомога, було вже занадто пізно. Причину смерті поки не повідомляють.

Поліція в клуб в ту ніч навідувалася два рази. Після першого приїзду в закладі вимкнули музику, але як тільки правоохоронці виїхали — вечірка продовжилася. Розважальний заклад оштрафували, так як під час карантину не дозволяється робота клубів. Але це не завадило організаторам продовжити нічне свято.

«Зібралося багато людей і когось відкачували. Я вирішив підійти і побачив, що лежить молодий чоловік. Потім приїхала швидка, а він вже був мертвий», – розповідає один з учасників вечірки.

Наступного ранку в закладі заперечували те, що трапилося, і говорили, що бар вночі не працював.

У поліції кажуть, що справу відкрили за статтею «умисне вбивство» з позначкою «природна смерть». У клубі вже анонсована нова вечірка.

Джерело

Присылайте нам интересные фотографии, происшествия, дтп, афиши, проблемы с ЖКХ, а так же рекламные предложения на почту: kievinform.com@gmail.com Сделаем наш город лучше вместе!
Top