Поліція завела справу проти матері, що скоїла замах на життя власної дитини

image_8.jpg

Фото: Обозреватель

Вчора у Києві за адресою Івана Мазепи, 14 з вікна четвертого поверху випала жінка з дитиною трьох років. Сьогодні поліція кваліфікувала справу як замах на життя дитини.

Джерела у МВС кажуть, що криміналісти не знайшли ознак того, що жінка випадково послизнулася або через щось перечепилась та випала з окна з дитиною. Навпаки, з вікна заздалегідь знято протимоскітну сітку, яка могла стримати падіння. Чоловік потерпілої жінки розповів слідчим, що його дружина, з якою вони в процесі розлучення, має психічні вади, хоча не стояла на обліку в психо-неврологічних клініках. Криміналісти навіть підозрюють, ця інформація буде перевірятись, що дитина та мати випали не одночасно: спершу з вікна було викинуто трьохлітнього Давида, а потів вистрибнула його мати Наталя. Медики виявили в хлопчика перелом стегна і його відправлено до «Охматдиту».

З огляду на ці обставини поліція відкрила кримінальне провадження за частиною 1 статті 15 та 2 пункту 2 частини статті 115, що означає замах на життя власної дитини. Якщо матеріали справи підтвердяться, то жінці загрожує довічне ув’язнення. В тому випадку, якщо вона потребує допомоги психіатрів її може бути примусово відправлено на відповідне лікування до закладу закритого типу.

Джерело

 

 

Присылайте нам интересные фотографии, происшествия, дтп, афиши, проблемы с ЖКХ, а так же рекламные предложения на почту: kievinform.com@gmail.com Сделаем наш город лучше вместе!
Top