Мітингувальники запалили фаєри і перекрили Хрещатик: у центрі Києва утворився затор

1590743215-2026.jpg

Фото: Уніан

Інвестори, що вклали гроші в квартири від банку “Аркада”, вийшли на вулицю з метою привернення уваги чиновників та президента України до дій забудовника.

На столичному Хрещатику відбувається мітинг інвесторів банку «Аркада» за відновлення будівництва житлових комплексів, учасники акції перекрили центральну вулицю Києва.

Інвестори, що вклали гроші в квартири від банку “Аркада”, вийшли на вулицю з метою привернення уваги чиновників та президента України до дій забудовника, який поступово у 2018-2019 роках призупинив будівництво проінвестованих будинків.

мітинг вкладників банку Аркада

Фото: Уніан

Основою безстрокової акції є масовий мітинг 29 травня та два наметових містечка, що будуть встановлені під банком «Аркада» та під КМДА і, за словами організаторів, будуть там знаходитись, доки не буде відновлено будівництво.

Під час мітингу до мітингарів вийшов представник банку і запевнив, що також зацікавлений у вирішенні цього питання на користь вкладників, однак їм доведеться ще чекати. Після того колона вирушила до Офісу президента – люди передали листа главі держави та до НАБУ.

мітинг вкладників банку Аркада

Фото: Уніан

Далі мітингувальники пішли до КМДА, де мали намір поставити намети й перекрити Хрещатик. Піший мітинг супроводжувала автоколона родин постраждалих вкладників.

Джерело

Присылайте нам интересные фотографии, происшествия, дтп, афиши, проблемы с ЖКХ, а так же рекламные предложения на почту: kievinform.com@gmail.com Сделаем наш город лучше вместе!
Top