У київському метро встановили дефібрилятори

100500468_2366429960323434_5299033261421363200_n.jpg

Станції столичного метрополітену отримали автоматичні зовнішні дефібрилятори.

Наразі їх встановили на «Вокзальній», «Шулявській», «Лісовій», «Чернігівській», «Дарниці», «Лівобережній» та «Хрещатику»,повідомляють у Центрі Спеціальної Підготовки. Поки що вони знаходяться лише на касах, а на платформах можна побачити наліпки з інформацією та кнопки виклику.

Проте у громадській ініціативі «РеаніМетро» зазначають, що ці прилади недоступні для використання пасажирами.

— Якщо дефібрилятор знадобиться на платформі, необхідно буде піднятися ескалатором, попросити чергового, і ми не впевнені, що черговий надасть його оперативно, а потім спуститись з ним. На станції, наприклад, Арсенальна, на це знадобиться близько 10 хвилин, а кожна хвилина затримки від початку фібриляції — це мінус 10% виживання, — йдеться у повідомленні.

Тому у «РеаніМетро» закликають встановити дефібрилятори на платформах, а не за зачиненими дверима, а також навчити персонал метро ними користуватись.

– Дякуємо вам від усього серця, що повірили в цю ідею і закупили ці дефи — прям такі самі як у міланському і мадридському метро. Ще трохи піднажмемо, і буде як в Мілані і Мадриді, – дякує ініціатива всім небайдужим за наявність дефібриляторів у метро.

Джерело

Присылайте нам интересные фотографии, происшествия, дтп, афиши, проблемы с ЖКХ, а так же рекламные предложения на почту: kievinform.com@gmail.com Сделаем наш город лучше вместе!
Top