Аваков заявив, що чартерних рейсів більше не буде

original.jpg

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков заявив, що пасажирське авіасполучення з іншими державами остаточно закрито.

Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

Він наголосив, що МВС більше не дасть згоди на жоден чартерний рейс, підмітивши, що можуть бути рідкісні винятки.

Зокрема йдеться про те, що це буде можливо лише за наявності окремого рішення та з 100% обсервацією пасажирів під наглядом санітарних лікарів з подальшим тестом ПЛР.

Аваков зазначив, що держава готова пожертвувати інтересами декількох тисяч людей за кордоном задля того, аби захистити мільйони осіб в Україні.

Він додав, що “не потрібно прокльонів”.

Очільник МВС зауважив, що найближчим часом у всіх, хто на даний момент знаходиться в обсервації в Києві та області будуть взяті матеріали на ПЛР тест, згідно з рішенням головного санітарного лікаря України.

За його словами, усі, хто отримає негативний результат тесту будуть доставлені додому у супроводі поліції під  жорстке зобов’язання з жорсткою домашньої ізоляцією і контролем з боку правоохоронців  та санітарних лікарів.

Аваков наголосив, що у разі не дотримання вищезгаданих умов, буде застосовуватися норма санкції ст. 325 КПК((Наслідки неприбуття потерпілого).

Мне не хочется ни читать новости, ни писать тексты.. Хочется спать и посмотреть фильм не про вирус. Но открываю ноут –…

Gepostet von Arsen Avakov am Dienstag, 31. März 2020

Присылайте нам интересные фотографии, происшествия, дтп, афиши, проблемы с ЖКХ, а так же рекламные предложения на почту: kievinform.com@gmail.com Сделаем наш город лучше вместе!
Top