Столичні комунальники кажуть, що шматки мосту не трощили жодних автівок

4443e8852fa1c7ae3d0994d1b79e33d68e8f464a.jpg
У КП «Київавтошляхміст» відкидають звинувачення в тому, що у столиці шматок мосту впав на автомобіль, який під ним проїжджав.

Відповідну заяву оприлюднено на сторінці комунального підприємства у Facebook.

“Сьогодні у ЗМІ з’явилася інформація, що в Києві обвалився черговий міст, і підтвердженням цього є заява автовласниці про понівечене лобове скло в результаті обвалу частини мосту. На своїй сторінці у ФБ пані, авто якої постраждало, виставила відео та фотопідтвердження. В результаті — ця новина розійшлася по ЗМІ… Ми заявляємо про те, що за підсумками виїзду на місце події лобове скло автівки було пошкоджено не в результаті обвалу мосту, адже його конструкція є суцільною та не має ознак обвалу, навіть мінімальних”, — заявили в «Київавтошляхмості».

Там підкреслили, що на відео чітко видно: предмет упав з мосту, а не з-під нього. Камінь міг лежати на мосту, його міг кинути перехожий тощо, вважають у компанії.

Присылайте нам интересные фотографии, происшествия, дтп, афиши, проблемы с ЖКХ, а так же рекламные предложения на почту: kievinform.com@gmail.com Сделаем наш город лучше вместе!
Top