НБУ дозволив користуватися банківськими послугами по закордонному паспорту

biometr_pasport_0.jpg

Національний банк України дозволив використання закордонного паспорта для отримання банківських послуг. Про це повідомляє Державна міграційна служба.

«Відтепер банківські установи можуть обслуговувати фізичних осіб-резидентів як на підставі паспорта громадянина України (в формі ID-карти або книжки), так і на підставі паспорта громадянина України для виїзду за кордон — про це йдеться в листі Національного банку України від 4 вересня 2019 року № Р / 25-0006 / 45577 », — уточнюється в повідомленні.

До того ж, цим листом підтверджується рівнозначність використання громадянами України обох паспортних документів.

Відзначається, що згідно наданих роз’яснень відомості «батькові» фізичної особи-резидента, які не містяться в паспорті громадянина України для виїзду за кордон, можуть встановлюватися банками на підставі інших офіційних документів, зокрема — про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (РНОКНП) .

Також наголошується, що посвідчення водія, особи моряка, особи з інвалідністю або учасника Другої світової війни, посвідчення, видане за місцем роботи фізичної особи, не можуть бути використані громадянином України для встановлення його особи при отриманні банківських послуг.

Присылайте нам интересные фотографии, происшествия, дтп, афиши, проблемы с ЖКХ, а так же рекламные предложения на почту: kievinform.com@gmail.com Сделаем наш город лучше вместе!
Top