У будівлі Річкового вокзалу запрацював безкоштовний кінотеатр

image_810xs.jpg

У виставковому просторі «Бухта Art Space», яке знаходиться на другому поверсі Річкового вокзалу, відкрився безкоштовний кінотеатр від відеосервісу MEGOGO.

Місткість кінозалу становить 70 місць. Замість звичних крісел в ньому встановили м’які пуфики. Зараз кінотеатр працює по середах, четвергах і неділях, повідомляє «Наш Киев»

Щосереди о 20:00 відвідувачам доступні фільми з сурдоперекладом / субтитрами з каталогу для слабочуючих людей «Дивись як чутно». Серед них — блокбастери, шедеври кіно і фільми, що стали легендарними. Наприклад, вже сьогодні, 12 червня, глядачі зможуть подивитися франко-британський фільм «2 + 1» з Омаром Сі в головній ролі.

У програмі по четвергах о 20:00 — покази фестивальних робіт, короткометражок, арт-хауса, фільмів мовою оригіналу та інше. Також будуть проходити обговорення фільмів з запрошеними експертами. Наприклад, в цей четвер, 14-го червня, буде показаний оскароносний фільм іранського виробництва — «Комівояжер».

За неділею в кінотеатрі будуть представлені різні популярні фільми: зарубіжні хіти «голлівудського» виробництва. Початок сеансу о 20:00.

Крім того, на літній період організатори планують ввести «дитячий день» і показувати анімаційні фільми, мультсеріали. Також в планах — проведення майстер-класів, лекцій і відкритих зустрічей з експертами медіа-, ТВ- і кіноіндустрій.

Присылайте нам интересные фотографии, происшествия, дтп, афиши, проблемы с ЖКХ, а так же рекламные предложения на почту: kievinform.com@gmail.com Сделаем наш город лучше вместе!
Top