Тротуари на вулиці Івана Федорова отримали нову кольорову гаму

imgbig-1.jpg

У рамках робіт із реконструкції вулиці Івана Федорова дорожники облаштують нове покриття проїжджої частини, відремонтують тротуари із ФЕМ-покриттям. Наразі кияни вже можуть побачити нову кольорову гаму тротуарів. Про це повідомили у КК «Київавтодор».

Нагадаємо, що в рамках реконструкції вул. Івана Федорова на ділянці від вул. Великої Васильківської до вул. Василя Тютюнника також буде впроваджена нова схема дорожнього руху, і автотранспорт після закінчення ремонтних робіт їздитиме у двосторонньому напрямку, а для впорядкування хаотичного паркування будуть облаштовані паркувальні кишені.

Також цими вихідними в усіх районах столиці на об’єктах дорожньої інфраструктури тривав капітальний і поточний ремонт. Окрема увага була приділена штучним спорудам, ремонт яких триває у цілодобовому режимі. Широкий спектр робіт – від заміни деформаційних швів до встановлення бортового каменю, ремонту плити проїжджої частини і асфальтування – залежно від об’єкту проводили дорожники на пішохідному мосту на перетині вул. Борщагівської та вул. Гетьмана, мосту Метро через Русанівську протоку, Південному мостовому переході, мосту через р. Десенка.

 

Джерело: КМДА

Присылайте нам интересные фотографии, происшествия, дтп, афиши, проблемы с ЖКХ, а так же рекламные предложения на почту: kievinform.com@gmail.com Сделаем наш город лучше вместе!
Top