Суд зобов’язав журналістів Bihus.Info спростувати інформацію про причетність Гладковського-молодшого до розкрадань на оборонці

original-2.jpg

Подільський районний суд Києва зобов’язав проект журналістських розслідувань Bihus.Info спростувати інформацію про причетність сина екс-заступника секретаря РНБО Олега Гладковського — Ігоря Гладковського — до схем щодо розкрадань в оборонному комплексі України.

Цю інформацію підтвердив керівник проекту Bihus.Info Денис Бігус виданню hromadske.

За його словами, мова йде лише про суд першої інстанції, тому рішення ще будуть оскаржуватися.

«Чекаємо повний текст рішення, юристи вивчають документи, ну і зустрінемося в апеляції», — зазначив Бігус.

Відзначається, що раніше адвокат Ігоря Гладковського Руслан Волинець оприлюднив текст рішення суду, датований 3 липня. У ньому Bihus.Info зобов’язують «спростувати поширену недостовірну інформацію» про нібито причетність Ігоря Гладковського до схем щодо розкрадань в українському оборонному комплексі.

«Від себе хочу зазначити, що дана справа розглядалася в суді майже півтора року, зокрема, через позицію відповідачів, які неодноразово не з’являлися до суду, чим змушували суд переносити і відкладати розгляд даної справи», — зазначив он

Джерело

Присылайте нам интересные фотографии, происшествия, дтп, афиши, проблемы с ЖКХ, а так же рекламные предложения на почту: kievinform.com@gmail.com Сделаем наш город лучше вместе!
Top