За результатом опитування 1,5 млн іноземних туристів Київ названо одним із найдружніших міст світу

Київ увійшов до рейтингу 50-ти найбільш дружніх міст у світі, обійшовши такі мегаполіси, як Нью-Йорк, Берлін та Рим. Відповідний перелік склав туристичний портал Big7Travel, в опитуванні якого взяло участь 1,5 мільйона туристів.

Під час опитування автори дослідження брали до уваги простоту навігації та транспорту міста, привітність перехожих та готовність місцевих мешканців допомогти іноземному туристу.

За інформацією порталу, статус найпривітнішого міста визначався з огляду на те, наскільки легко проїхати містом чи наскільки охоче місцеві мешканці відповідають на запитання і допомагають знайти дорогу. Враховували навіть те, наскільки легко заводити нових кращих друзів у місцевому барі.

Як йдеться на порталі, Україна – дивовижно різноманітна, культурно багата і захоплююча країна, в якій знаходиш більше, ніж коли-небудь очікували.

Next Post

Історія родинного маєтку Тарновських на Золотоворітській

Пт Сер 23 , 2019
Золотоворітська – це одна із найстаріших вулиць Києва. Вона невелика, тягнеться від вулиці Ярославів Вал до Рейтарської. Але майже кожен будинок на ній зберігає свої цікаві історії. Будинки під номером 2 та 2а – не виключення. У 1870 році садибу на місці, де нині стоять будинки 2 та 2а, придбав […]

Можливо ви пропустили?