У Києві в одному з тролейбусів чоловік побив кондуктора (ВІДЕО)

64587.jpg
За фактом інциденту порушено кримінальну виробництво.
У Києві в тролейбусі №27 пасажир без квитка побив ногами кондуктора. Після цього інциденту, який стався 15 січня, КП «Київпастранс» вирішило відновити спільні рейди в громадському транспорті з Нацполіціей. Також на сторінці підприємства в Facebook 17 січня було опубліковано відео конфлікту між пасажиром Сергієм Шевчуком і двома контролерами (22-річна дівчина і 26-річний чоловік). До слова, автором ролика є сам «заєць».
Інцидент стався ввечері на зупинці «Завод» Промзв’язок «.
У КП «Київпастранс» висловили вдячність цій пасажиру, який «власноруч зняв відео-доказ свого порушення».
Також вказується, що у поліції претензій до дій працівників підприємства немає.
На 2,5-хвилинному ролику пасажир, який не зміг підтвердити оплату свого проїзду, відмовляється платити штраф, сперечається з контролерами і твердить, що ті обмежують його свободу, штовхає і ламає двері під час руху громадського транспорту і пропонує їх самим шукати квиток, який нібито десь валяється, — передає РБК.
Жінка-водій запитала пасажира, чому той став бити контролера. Той заявив, то просто хотів відсунути, і «якби вдарив — він би лежав».

У громадському транспорті Києва діє правило: бажаєш скористатися послугами – сплати 8 гривень за проїзд, а в разі, якщо контролери спіймали пасажира без квитка, то, будь ласка, сплачуй штраф 160 гривень за адміністративне правопорушення 💛Проте пасажир історії, яка трапилась увечері 15 січня, чомусь вирішив, що для нього це правило проїзду в громадському транспорті не діє. Коли пара контролерів (жінка 22 роки та чоловік 26 років) зайшли на зупинці завод «Промзв`язок» у тролейбус, що слідував за маршрутом №27, та розпочали перевірку проїзних документів згідно посадової інструкції, жінка-контролер попросила вище зазначеного пасажира показати закомпостований квиток, натомість пасажир не зміг підтвердити сплату свого проїзду і заявив, що взагалі не знає, де його квиток, який він «ніби-то мав і компостував», та почав просуватися до виходу на кінцевій, відмовляючись сплатити штраф за безквитковий проїзд. Контролер-чоловік перегородив порушникові вихід, а коли той намагався вискочити – не пустив порушника. Тоді порушник вдарив у обличчя кондуктора-чоловіка та, ухопившись руками за поручні, почав бити ногами в спину. Жінка-водій перелякалася і вискочила з тролейбусу, аби терміново подзвонити на 102, щоб викликати наряд поліції. Тільки через те, що водій своєчасно зреагувала і заблокувала двері транспорту, порушник не втік, а був вимушений залишитися на місці свого злочину до приїзду поліції. ❗️До уваги журналістів, які кинулися писати кричущі заголовки замість того, щоб розібратися в ситуації, професійно перевірити факти, узяти коментарі в трьох сторін конфлікту, або хоча б просто уважно продивитися та прослухати відео порушника, де він особисто акцентує увагу на тому, що чомусь сам не викликав поліцію, а зробили це наші співробітники. Виникає найпростіше логічне питання: чому вище зазначена «жертва» не хоче викликати поліцію? Даним випадком вже займаються правоохоронні органи.На жаль, ми вимушені повідомити, що подібні пасажири-порушники трапляються нам щодня. КП «Київпастранс» було прийнято рішення про відновлення спільних рейдів із Національною поліцією України. Такі заходи не тільки захистять наших пасажирів і співробітників від агресивних порушників, але і стануть щитом справедливості у вирішенні конфліктних ситуацій.КП «Київпастранс» вдячне своїм співробітникам на маршруті за професійне виконання службових обов`язків і особливо — у таких надзвичайних ситуаціях, коли агресія порушника зашкалює. Ми також вдячні самому порушникові, який власноруч зняв відео-доказ свого порушення. Поліція претензій до дій працівників підприємства не має. А дане відео ми збережемо собі як додатковий навчальний матеріал для нашого персоналу із місця подій, адже в нашому курсі навчання працівників КП «Київпастранс» були, є і будуть обов’язковими, окрім інших затверджених, такі дисципліни як етика та конфліктологія. Безперервно вчимося, сумлінно працюємо та змінюємося на краще разом 💛Paul Kukharkin @Sergej.Shevchuk.2506

Gepostet von Комунальне підприємство "Київпастранс" am Donnerstag, 17. Januar 2019

У підсумку на кінцевій зупинці чоловік вдарив в обличчя кондуктора і, вхопившись руками за поручні, почав бити ногами в спину. Дебошира вдалося затримати після того, як водій вийшла з тролейбуса і закрила двері транспорту, «спіймавши» таким чином того в салоні транспорту.
На місце події прибули поліцейські і взяли свідчення у обох сторін.
Пізніше в коментарях до посту Шевчук відписав, що було відкрито кримінальне провадження за даним інцидентом:
«Були в ділянці, написав заяву, відкрили кримінальне провадження …»
Він стверджує, що сам став жертвою нападу з боку контролерів, які втрьох його били.
«Київпастранс» виклав шматок відео, так би мовити вирвали з контексту, а як їх несамовитий кондуктор накинувся на мене з кулаками вони не виклали … На жаль. Можете вірити кому хочете. Але якщо ви дійсно думаєте, що я за 8 поганих гривень піднімав би кіпіш, то ви сильно помиляєтеся «…
У коментарях до відео серед користувачів мережі переважає думка, що ніякого квитка у пасажира-забіяки не було. Також багато суперечок щодо дій контролера, який не дозволив чоловікові втекти з тролейбуса, що не сплативши штраф (160 гривень).
«Пасажир, як стверджує, втратив квиток в салоні, а контролер, що, собака, щоб лазити винюхувати і шукати його. Зрозуміло, що квитка не було. 8 грн це не 160, заплатив і їдь спокійно» …
У мережі засуджують поведінку скандаліста і його нахабство, а також призводять алюзії з великою рогатою худобою:
«Зараз і тут будуть писати що винні контролери. Завжди вражали такі люди, невже будучи молодим хлопцем вистачає нахабства не оплачувати проїзд, а потім ще й обурюватися. Ідіоти. У маршрутках теж не платять?» Київпастрансу «удачі і терпіння!»
«Чи не виправдуйтеся. Самі ж розумієте у кожного своя думка. І більшість, включаючи мене, припускають, що ви нічого не купували, а навмисно їхали без квитка»;
«Більшість передбачає, що у тебе роги ростуть. Потроху-потроху, але скоро будуть помітні!»
Джерело: Інформатор
Присылайте нам интересные фотографии, происшествия, дтп, афиши, проблемы с ЖКХ, а так же рекламные предложения на почту: kievinform.com@gmail.com Сделаем наш город лучше вместе!
Top