Зеленський анонсував будівництво нової великої мечеті в Києві

DSCN0725.jpg

Президент України Володимир Зеленський заявив про будівництва великої мечеті у Києві за проєктом кримських татар.

Про це глава держави заявив на пресконференції за підсумками першого року при владі.

«Ми нещодавно зустрічалися з паном Джемілєвим, паном Чубаровим, паном Чийгозом і представниками Меджлісу. Ми всі прийняли рішення про створення великої групи, куди входять вони, а також представники громадськості кримських татар і вчені. Ця рада починає напрацьовувати зміни до законодавства України, які можуть бути змінами до Конституції України, яким чином ми підтримуємо те населення. Адже багато програм уже запроваджено.

Наприклад, на Херсонщині, за домовленістю з Ердоганом, голова ОДА пан Гусєв уже підготував місця для будівництва перших 500 квартир для кримських татар. Окремо Туреччина домовлялася з паном Джемілєвим про будівництво тисячі квартир для переселенців з числа кримських татар. Крім того, знайшли землю під будівництво великої мечеті в Києві, вже є проєкт у кримських татар. Так, буде будуватись велика мечеть», — сказав Зеленський.

Джерело

Присылайте нам интересные фотографии, происшествия, дтп, афиши, проблемы с ЖКХ, а так же рекламные предложения на почту: kievinform.com@gmail.com Сделаем наш город лучше вместе!
Top