Влада Києва попросить у Зеленського 50 млрд грн для метро на Троєщину

213f778d15d0449436678fdb91637bdb.jpg

Конкретну суму не називають. Кажуть про 40-50 млрд грн.

У Київську міськраду подали проект звернення до президента і Кабміну про виділення коштів на будівництво лінії метро на житловий масив Троєщина. Чиновники нагадують, що Деснянський район, де розташовується Троєщина, — другий за величиною в місті, а виходу до підземки так і не має. На сьогоднішній день найближча станція — «Почайна».

Конкретної суми депутати не називають. Кажуть про необхідні 40-50 млрд грн., Що практично складає річний бюджет столиці, йдеться в пояснювальній записці до документа. Варто відзначити, що це як мінімум на 4 млрд грн. більше, ніж передбачалося в проекті масштабної стратегії розвитку транспортної інфраструктури столиці до 2023 року, яку міськадміністрація винесла на розгляд міського парламенту в кінці липня 2019-го.

Втім, те, що цей документ приймуть, малоймовірно, адже останнім часом в міськраді Києва кворум не може зібратися. Це навіть стало одним з аргументів для столичного градоначальника Віталія Кличка з приводу дострокового припинення повноважень ради XIII скликання.

Присылайте нам интересные фотографии, происшествия, дтп, афиши, проблемы с ЖКХ, а так же рекламные предложения на почту: kievinform.com@gmail.com Сделаем наш город лучше вместе!

One thought on “Влада Києва попросить у Зеленського 50 млрд грн для метро на Троєщину”

  1. Троллейбус:

    Ну конечно. Когда запахло досрочными выборами и потерей власти — самое время вспомнить про метро на Троещину. За предыдущие 5 лет ни одной станции не открыли, а тут вдруг вспомнили. Не отмыть, так хоть попиариться успеют. Только уЗеленского тоже не идиоты, догадаются столарам и микитасям денег на распил больше не выдавать.

Комментарии скрыты.

Top