Провладна партія допускає ліквідацію посади голови КМДА

10411082_910462055676864_3775317652423505738_n_0_1_650x410.jpg

У Верховній Раді України зареєстрований проект закону про внесення змін до Закону України «Про столицю України — місто-герой Київ».

Згідно з оприлюдненою на сайті ВР інформації, проект має реєстраційний номер 2143 і внесений до парламенту 13 вересня, — передає «УНІАН».

Ініціатором змін до закону про столицю є група народних депутатів. Відзначається, що документ отримано Верховною Радою і переданий на розгляд керівництву. Текст документа поки відсутній.

Як зазначив в інтерв’ю виданню «Лівий берег» перший заступник голови фракції «Слуга народу» Олександр Корнієнко, в новій редакції закону про столицю взагалі може не бути посади голови Київської міської державної адміністрації. Замість голів обласних державних адміністрацій планують ввести інститут префектів.

«Можливо, в новій редакції закону про столицю такої позиції як голова КМДА взагалі не буде. Зрозуміло, що зараз вона є в Конституції, але в тих змінах, які ми плануємо в цілому по децентралізації, чи не буде голів ОДА», — сказав Корнієнко.

Він додав, що Київ хоч і регулюється окремим Законом «Про столицю», але він «не може випадати із загальної канви».

«Якщо у всій країні не буде ОДА, чому вона буде в Києві? Відповідно,» танці «навколо посади голови КМДА вже втрачають актуальність», — сказав він.

Присылайте нам интересные фотографии, происшествия, дтп, афиши, проблемы с ЖКХ, а так же рекламные предложения на почту: kievinform.com@gmail.com Сделаем наш город лучше вместе!
Top