У КМДА вважають, що волонтери «загодовують» і «розбещують» бездомних

Директор київського департаменту соціальної політики Руслан Світлий прокоментував стан бездомних в умовах карантину.

«У місті налагоджена ціла система, яка дозволяє бездомним влаштувати особисте життя і приносити користь суспільству. Але набагато краще нічого не робити і жити на вулиці», — сказав Світлий виданню «Заборона».

Він вважає, що місто проводить повний цикл соціалізації безхатченків і вважає, що громадські організації «загодовують» і «розбещують» їх.

«Я навіть сварюся з ними. Вони їх загодовують, одягають, дають їм притулок. Я говорю — навіщо? Їх же стає більше. Нам треба, щоб організації не розбещували бездомних. Нехай ідуть працювати», — говорить він.

На питання, де бездомні можуть знайти роботу в умовах карантину, Руслан Світлий каже: «Ніде». У той же час він застерігає, що волонтери можуть понести відповідальність за те, що годують бездомних.

«Вони повинні відчувати потребу. Потрібно, щоб вони не звикали до комфорту», — говорить Світлий.

В умовах карантину в двох точках (у вокзалів) так званий соціальний патруль роздає безпритульним їжу -приблизно 300 порцій. Основна мета, каже Світлий, донести бездомному, що треба приносити користь і жити в суспільстві. Для так званої «соціалізації» працює центр для бездомних, але він розташований навіть не в Києві, а в 60 кілометрах від нього. «Там сосновий ліс, рекреаційна зона, берег Київського моря, триразове харчування — фактично комфортний санаторій», — стверджує чиновник.

Волонтер Юрій Ліфансе заперечує: цей центр створили переважно для людей з інвалідністю або похилого віку, які не можуть подбати про себе. А про соціалізацію в 60 кілометрах від Києва точно не може йти мови.

Джерело

Next Post

Гравці ФК Динамо "підпалили" траву на стадіоні Лобановського

Ср Май 6 , 2020
Гравці ФК «Динамо» висловили свою думку щодо традиції палити траву, через яку з початку року виникло багато пожеж. Шокуючі фото з`явились у Facebook спільноті клубу. «ФК «Динамо» Київ прийняв рішення випалити траву на своєму домашньому полі, аби вона краще росла у наступному сезоні. Ми слідуємо старій добрій традиції палити сухостій, […]
динамо палить траву