Зеленський анонсував державний проект «Великдень вдома»

5ca230ad99fd1-screenshot-49_1200.jpg

В Україні готують проект «Великдень вдома», який дозволить віруючим відсвяткувати Великдень вдома, уникнувши натовпу в церкві.

Про це Президент Володимир Зеленський заявив під час селекторної наради з головами облдержадміністрацій та мерами обласних центрів, повідомляє прес-служба глави держави.

«Великдень зазвичай збирає в церкві багато людей. Серед них і ті, хто приїхав з-за кордону. Тому зараз ми готуємо і вже скоро представимо проект «Великдень вдома», який допоможе відсвяткувати це велике свято вдома, не збираючись натовпами в церквах », — сказав Президент.

Він також повідомив, що поспілкувався з главами церков щодо безпеки святкування Великодня та проведення богослужінь в умовах поширення Covid-19.

«Керівники церков розуміють, що богослужіння можна проводити онлайн, у вигляді відеоконференції. Якщо якийсь обряд вимагає присутності людей, то треба обмежувати кількість прихожан. Всі керівники церков погоджуються з цим», — зазначив Зеленський.

На нараді також розглядалася можливість розміщення патрулів біля храмів і церков. Зокрема, в разі великого скупчення людей патрулі повинні проводити бесіди з парафіянами і роз’яснювати, що збиратися натовпом небезпечно не тільки для них самих, але і для здоров’я оточуючих.

Крім того, Президент зазначив, що існує домовленість з главами церков про залучення при потребі їх представників в обласні штаби, які займаються запобіганням поширенню коронавіруса

Присылайте нам интересные фотографии, происшествия, дтп, афиши, проблемы с ЖКХ, а так же рекламные предложения на почту: kievinform.com@gmail.com Сделаем наш город лучше вместе!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Top