Киян закликають приєднатися до відкриття нового парку в столиці

-на-Антоновича.jpg

18 січня у Києві відбудеться акція, до якої закликають долучитися всіх мешканців столиці. На вул. Антоновича, 54 планують створити парк на місці колишньої забудови.

«В самому центрі міста, на вулиці Антоновича (колишня Горького), в 2006-му, збиралися побудувати чергове одоробло, гігантських масштабів. Почали рити котлован і несподівано на його місті виникло озеро. Забудовник пробує засипати, вживає різних заходів, але все марно — природа бере своє. Забудовник здається. Це було 15 років тому. З тих пір посеред бетонних джунглів існує оазис природи — озеро, а навколо дерева, які вже встигли вирости. Якщо глянути на супутникову карту то виглядає, як мініатюрна копія Центрального парку Нью-Йорку. Правда, ніхто не спішить приводити парк до такого вигляду, щоб там можна було гуляти. Територія обнесена парканом і всі хто про неї «знають» лише чекають коли ти довбане озеро нарешті висохне, бо ціна землі — величезна, 5га в самому центрі столиці», — пишуть в мережі.

Активісти планують відкрити доступ до цієї таємничої локації та встановити інформативні таблички навколо озера.

Фото: Ігор Пєтушков

Присылайте нам интересные фотографии, происшествия, дтп, афиши, проблемы с ЖКХ, а так же рекламные предложения на почту: kievinform.com@gmail.com Сделаем наш город лучше вместе!
Top