Кличко закликав забудовника припинити роботи в Протасовому Яру

Міськголова Києва Віталій Кличко закликав забудовника припинити роботи в Протасовому Яру і «не поглиблювати конфлікт з громадою».

Про це повідомляє прес-служба Кличка.

«Забудовника, який апелює тим, що має документи та дозволи на будівництво, закликають не йти на конфлікт з громадою. Натомість – скоригувати проект, представити його на містобудівній раді, узгодити з фахівцями та громадськістю. Місто шукає також юридичні інструменти для вирішення цього конфлікту», — заявив очільник столиці.

Кличко додав, що влада «не може ігнорувати думку громади», але «треба шукати правові інструменти».

За його словами, більша частина Протасового Яру перебуває у приватній власності з початку 2000-х, тому у випадку, коли забудовник має всі необхідні документи, місто може тільки звернутися до суду.

«А тим часом вирубують дерева, йде будівництво. Поки тривають судові розгляди, на таких ділянках виростають будинки», — сказав Кличко.

Він звернувся до забудовника із закликом припинити роботи.

Next Post

З'явилося відео, як шквальний вітер зірвав дах будівлі на Виноградарі в Києві

Пт Чер 28 , 2019
У четвер вдень, 27 червня, під час потужного грозового дощу в Києві зірвало дах на Виноградарі через сильний вітер. Відео публікує паблік Київ Оперативний в соціальній мережі Facebook. “Під час зйомок зливи нашому читачеві вдалася зняти відірвався момент Летючої даху. Київ, Виноградар”, – йдеться у підписі до відео. Як видно […]

Можливо ви пропустили?