All for Joomla All for Webmasters

У Києві пікетуватимуть НАБУ через корупцію в “Укрзалізниці”

1859776.jpg

У понеділок, 23 січня, у столиці пікетуватимуть офіс Національного антикорупційного бюро. 

Про це повідомляє ІНФОРМАТОР з посиланням на анонс громадської організації “Національний спротив” на офіційній сторінці у Facebook.

Представники руху “Традиція і порядок” разом із членами організації “Національний спротив” мають намір привернути увагу до корупції у ПАТ «Укрзалізниця».

“Замість того, щоб проводити обіцяні реформи та боротися з корупцією, Войцех Балчун разом зі своєю командою, з порушенням усіх правових норм, ігноруючи чинні Закони України виписують собі багатомільйонні премії, влаштовують собі так званий «корпоративний рай» і називають це нормальною європейською практикою.

Хоча сам особисто Войцех Балчун неодноразово заявляв про наявність масштабної корупції в «Укрзалізниці»”, – йдеться у анонсі акції.

1

Протестувальники повідомили, що звернуться до НАБУ із закликом розпочати повне, усебічне та неупереджене розслідування наявних фактів корупції та зловживання службовим становищем керівництва ПАТ «Укрзалізниця».

Нагадаємо, у грудні 2016 року керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури України Назар Холодніцький розповів, що у відомстві розслідують низку справ щодо корупції у сфері закупівель для залізниці.

Раніше Вільна профспілка залізничників України заявила, що готується до пікету адміністрації “Укрзалізниці” через безпідставно низькі зарплати. Представники протесту вимагатимуть особистого прийому у адміністрації державного перевізника.

Присылайте нам интересные фотографии, происшествия, дтп, афиши, проблемы с ЖКХ, а так же рекламные предложения на почту: kievinform.com@gmail.com Сделаем наш город лучше вместе!
Top