Під Офісом Президента вимагали розслідування незаконної діяльності чиновника Одеської ОДА Андрія Орехова

Сьогодні, 23 жовтня, активісти Громадської організації “Традиція і Порядок” провели акцію під Офісом президента України щодо корупції в Одеській Обласній державній адміністрації. Протестувальники вчергове вимагають звернути увагу Володимира Зеленського на скандального начальника управління транспортно-комунікаційної інфраструктури Одеської обласної державної адміністрації Андрія Орехова, який встановив неофіційний контроль над розподілом маршрутів у Одеській області шляхом перевищення посадових повноважень.

До ГО “Традиція і Порядок” з об’єднаною заявою звернулися місцеві підприємці, які здійснюють свою господарську діяльність у сфері пасажирського перевезення маршрутними таксі та автобусами.

У заяві підприємці розповідають про ряд порушень з боку посадовців ОДА, які незаконно впливають на проведення тендерів щодо розподілу маршрутів між учасниками конкурсу, безпідставно відмовляють в участі в тендерах та конкурсах щодо розподілу маршрутів серед підприємців та чинять неправомірний міжвідомчий тиск на представників поліції, незаконно ігноруючи умови договорів приватних осіб з державними органами.

Активісти прийшли до Офісу президента з відповідним зверненням, у якому виклали факти порушень, які їм вдалося встановити в результаті розслідування.

За інформацією представників ГО, начальник управління транспортно-комунікаційної інфраструктури Одеської обласної державної адміністрації Орехов Андрій Вікторович та депутат Одеської ОДА, заступник директора ТОВ “Сервіс Транс Банк” Біб Микола Олександрович прибрали до рук весь розподіл маршрутів у області. Ряд місцевих підприємств страждають від безпідставних відмов в участі у конкурсах на обслуговування автобусних маршрутів.

Одеські підприємці та громадські активісти вимагають від Зеленського провести службове розслідування щодо Орехова Андрія Вікторовича та Біби Миколи Олександровича та інших посадових осіб, які перевищують свої службові повноваження з метою власної фінансової вигоди. А також провести нові тендери та конкурси на обслуговування автобусних маршрутів за прозорою процедурою.

Next Post

Поліція повідомила про підозру одному з чоловіків, які побили ветерана АТО Івана Дєєва

Сб Жов 24 , 2020
Поліція повідомила про підозру одному з учасників конфлікту, під час якого минулого тижня побили ветерана АТО Івана Дєєва. Про це повідомляє Нацполіція Києва. Там розповіли, що чоловіки почали з’ясовувати відносини щодо можливого порушення правил дорожнього руху, унаслідок чого один із водіїв з кулаками накинувся на Дєєва. Згодом у бійку втрутився ще пасажир BMW та почав бити не тільки водія […]
Іван Дєєв

Можливо ви пропустили?