Defense Express: “Орешник” не нова балістична зброя РФ

Російська балістична ракета “Орешник” існує вже близько шести-семи років, тому її важко назвати новим озброєнням.

Аналітики Defense Express опублікували фото уламків снаряда, на яких видно серійний номер і дату виробництва однієї з деталей — 12 квітня 2017 року.

“Результат дослідження уламків балістичної ракети середньої дальності “Орєшнік”, якою РФ вдарила по Дніпру 21 листопада, показав, що російський диктатор Путін брехав, коли розповідав про те, що це якась найновіша розробка, яка тільки но була створена”, — ідеться у матеріалі видання.

На одній із деталей “Орешника” було знайдено серійний номер та дату виробництва — 12 квітня 2017 року. І те що у цій ракеті використовуються деталь, якій вже понад 7 років прямо говорить, що ракету, якою РФ вдарила по Дніпру зібрали приблизно у 2017-2018 роках. Тоді ж окупанти планували розпочати серійне виробництво міжконтинентальних балістичних ракет РС-26 “Рубеж”. До речі, аналітики вже припускали, що “Орєшнік” — це всього лише нова назва цієї МБК.

Таехнологічно сама ракета може бути ще старішою, адже у 2017-му було створено лише конкретну деталь. У Defense Express додають, що проєктувати це озброєння почали ще на початку 2010-х років, якщо не раніше.

Існує припущення, що для створення цієї ракети у РФ пішли за принципом збирання із готових елементів й “Орєшнік” або “Кедр” є результатом комбінації ступенів від міжконтинентальної ракети “Ярс”, яка є модернізацією “Тополя”.

“Зрештою те, що у РФ у 2017-му система управління для балістичної ракети середньої дальності вже існувала у металі, вкотре доводить, що Кремль активно порушував Договір про ліквідацію ракет середньої та малої дальності зі США ще й цією розробкою, — зауважили аналітики, — а не лише ракетами для “Іскандера”.

Враховуючи те, що аналіз уламків ракети, якою РФ завдала удар тривають, цілком можливо очікувати й на інші доволі цікаві результати досліджень.

Roman

Recent Posts

Tommy Hilfiger: відображення стилю та якості в американській моді

Tommy Hilfiger є всесвітньо відомим американським брендом. Він вдало поєднує класичний стиль із сучасними модними…

5 днів ago

​До експлуатації в ЗСУ допустили оптоволоконний дрон “Ронні 13”

Міністерство оборони кодифікувало та допустило до експлуатації у Збройних силах безпілотний літальний апарат "РОННІ-13".  Про…

7 днів ago

Покупці як інструмент просування інтернет-магазину

Розвиток інтернет-магазину — нелегке завдання в умовах високої конкуренції. Недостатньо просто запропонувати хороші товари за…

2 тижні ago

Що таке автопілот Tesla і чи варто довіряти йому свою безпеку?

Однією з вагомих причин купити Tesla на Timofeev CARs являється її автопілот. Він суттєво допомагає…

2 тижні ago

Зарядні пристрої для акумуляторів 21700: потужність під контролем

У сучасному світі високих технологій усе частіше використовуються літій-іонні акумулятори формату 21700. Вони стали серцем…

3 тижні ago

Ізотоніки для спорту – що це і для кого?

У світі спортивного харчування та активного способу життя все частіше можна почути слово "ізотонік". Яскраві…

3 тижні ago