Вартість підробленого сертифікату становила 5500 гривень.
Про це повідомляє столична прокуратура.
Згідно із матеріалами слідства, водій служби таксі, виконуючи роль посередника, підшуковував клієнтів, які бажали отримати сертифікат про вакцинацію від COVID-19 без фактичного проведення щеплення та передавав їхні дані лікарю державного медзакладу.
Остання за грошову винагороду заносила фейкові дані про вакцинацію в інформаційну систему «Helsi», які в подальшому відображаються у додатку «ДІЯ». Вартість підробленого сертифікату становила 5500 гривень.
У ході проведених обшуків за місцем проживання фігурантів та робочих кабінетах лікарів державної клініки вилучено журнали обліку громадян, які звертались з метою отримання підроблених свідоцтв про вакцинацію, COVID-сертифікати на різних осіб, а також банківські картки, комп’ютерну техніку та мобільні телефони.
Наразі медпрацівниці та її спільнику повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 5 ст. 27 ч. 4 ст. 354, ч. 4 ст. 354, ч. 5 ст. 27 ч. 3 ст. 362 та ч. 3 ст. 362 КК України.
Досудове розслідування триває. Встановлюються інші особи, які можуть бути причетними до вчинення вказаних злочинів.
Раніше ми повідомляли, що невідомі жорстоко побили двох літніх жінок
Tommy Hilfiger є всесвітньо відомим американським брендом. Він вдало поєднує класичний стиль із сучасними модними…
Міністерство оборони кодифікувало та допустило до експлуатації у Збройних силах безпілотний літальний апарат "РОННІ-13". Про…
Розвиток інтернет-магазину — нелегке завдання в умовах високої конкуренції. Недостатньо просто запропонувати хороші товари за…
Однією з вагомих причин купити Tesla на Timofeev CARs являється її автопілот. Він суттєво допомагає…
У сучасному світі високих технологій усе частіше використовуються літій-іонні акумулятори формату 21700. Вони стали серцем…
У світі спортивного харчування та активного способу життя все частіше можна почути слово "ізотонік". Яскраві…