Інформацію про порядок роботи найбільшого київського бомбосховища розповіла заступниця начальника метро Наталки Макогон в етері “Українського радіо”.
За словами чиновниці, метро є об’єктом цивільного захисту, оскільки перші станції були запущені під час “холодної війни”. Персонал та служби регулярно проводять тренування, а інфраструктура підземки перебуває в стані постійної готовності.
Вона зазначила, що метро в разі небезпеки перевозитиме пасажирів з небезпечного місця у потенційно безпечне, поки це буде можливо. Тому людей не триматимуть під землею, якщо буде можливість вивезти їх у потенційно безпечне місце. За необхідності підземка буде перевозити людей протягом всього періоду небезпеки.
Щодо оплати проїзду в разі надзвичайної ситуації Макогон заявила, що усі вказівки надходять із центрального штабу і це стосуватиметься не лише метрополітену, а всіх транспортних підприємств.
Раніше ми повідомляли, що екс-працівниця Укрпошти розкрала на марках 800 000 гривень.
Перша річ, яка спадає на думку — чи врятують під час загоряння домашні вогнегасники. Питання…
Серцево-судинні захворювання – одна з найпоширеніших проблем сучасного суспільства. Вони можуть проявлятися у вигляді артеріальної…
Верховна Рада підтримала законопроєкт № 9549, який пришвидшує будівництво мереж мобільного звʼязку, повідомив глав Мінцифри Михайло Федоров. Як…
Напередодні Дня Національної гвардії Нацбанк випустив в обіг нову пам’ятну монету «Національна гвардія України». Про це йдеться на…
Самовирівнювальні підлоги та стяжки – ключові елементи будівельного процесу, що забезпечують рівність і надійність підлогового…
Представники Міноборони України, Повітряних сил ЗСУ, Міністерства з питань стратегічних галузей промисловості України, українських та…