Інформацію про порядок роботи найбільшого київського бомбосховища розповіла заступниця начальника метро Наталки Макогон в етері “Українського радіо”.
За словами чиновниці, метро є об’єктом цивільного захисту, оскільки перші станції були запущені під час “холодної війни”. Персонал та служби регулярно проводять тренування, а інфраструктура підземки перебуває в стані постійної готовності.
Вона зазначила, що метро в разі небезпеки перевозитиме пасажирів з небезпечного місця у потенційно безпечне, поки це буде можливо. Тому людей не триматимуть під землею, якщо буде можливість вивезти їх у потенційно безпечне місце. За необхідності підземка буде перевозити людей протягом всього періоду небезпеки.
Щодо оплати проїзду в разі надзвичайної ситуації Макогон заявила, що усі вказівки надходять із центрального штабу і це стосуватиметься не лише метрополітену, а всіх транспортних підприємств.
Раніше ми повідомляли, що екс-працівниця Укрпошти розкрала на марках 800 000 гривень.
Цікавить комфортна жіноча білизна на кожен день? Сучасні бренди пропонують таке різноманіття, що голова йде…
Саме цього дня 98 років тому, 13 травня 1927го року, був заснований футбольний клуб «Динамо»…
Київ 1918 року з фотоархіву Українських січових стрільців Оригінальні ж фотонегативи зберігаються в архівах Українського…
Під час свого першого недільного звернення новообраний Папа Римський Лев XIV закликав до "тривалого та…
Міністерстві закордонних справ України нагадали, що Друга світова війна почалася з угоди нацистської Німеччини та…
Онлайн слоти - це найпопулярніший тип ігор в казино онлайн. Багато хто з гравців перемагає…