Будинок-монстр на столичному Подолі повинен стати на третину нижче, — рішення суду

1574860694-5818.jpg
Забудовник мав дозвіл на зведення 8-поверхової будівлі, але побудував 12 поверхів
Господарський суд Києва зобов’язав компанію «Пателі лізинг» знести чотири верхні поверхи 12-поверхового «будинку-монстра», побудованого на вулиці Нижній Вал, 27-29, на столичному Подолі.
Позов про знесення самовільно збудованої надбудови був поданий ще в 2014 році Київською міськрадою. У ньому йшлося про те, що житлово-офісний комплекс будується без отримання вихідних даних і відповідних дозволів на будівельні роботи, а також з істотним порушенням державних будівельних норм, державних стандартів з питань будівництва та всупереч комплексним висновків державної експертизи.
У 2017 році було отримано висновок судової експертизи, в якому говориться, що будівництво відбувалося з порушенням, а надбудовані поверхи потрібно демонтувати.
Експерти стверджують, що в цьому районі не можна було дозволяти будівництво навіть 8-поверхової будівлі, так як воно розташовується в охоронних зонах.
Дане рішення суду є рішенням першої інстанції і воно може бути оскаржене в апеляції.
Присылайте нам интересные фотографии, происшествия, дтп, афиши, проблемы с ЖКХ, а так же рекламные предложения на почту: kievinform.com@gmail.com Сделаем наш город лучше вместе!

One thought on “Будинок-монстр на столичному Подолі повинен стати на третину нижче, — рішення суду”

  1. pravda:

    При мэре-бАксёре (от слова баксы стричь) застройщики получили полную свободу издеваться над Киевом. Расцвело рейдерство и прочий бандитизм. Второго срока бАксёра Киев просто не выдержит. Чем быстрее досрочные выборы, тем лучше.
    antikor.com.ua/articles/274412-morda_kirpichem._chem_zakonchilisj_istorii_skandaljnyh_zastroek_kieva

Комментарии скрыты.

Top