Позачергові вибори в Києві можуть відбутися 8 грудня

.jpg

Парламентська фракція партії «Слуга народу» готує проект закону «Про столицю», який, можливо, призведе до проведення позачергових виборів в Києві на 8 грудня.

«Теоретично можуть вибори бути 8 грудня а можуть і не бути. Залежить від того, як встигнемо написати законопроект, подати і провести за процедурою», — розповів один з нардепів.

Одним з найбільш вірогідних кандидатів на Київ від «Слуги народу» вважається Олександр Ткаченко. Разом з тим, за даними видання, він категорично відмовився претендувати на пост глави КМДА.

«Вибори — так, КМДА — ні», — передають позицію Ткаченко джерела.

У команді Зеленського припускали, що після рішення Кабміну Віталій Кличко сам відмовиться від посади і «вибори можна буде провести чужими руками». Однак цього не сталося, і тепер питання Києва завис в повітрі.

Таким чином в партії влади виникла проблема з пошуком кандидата на главу КМДА.

Разом з тим місцеві вибори по всій країні в «Слугу народу» в цьому році вирішили не проводити. Згідно з Конституцією, планові місцеві повинні відбутися в останню неділю жовтня 2020 року, однак зараз розглядається опція перенести їх яким-небудь чином на весну.

Джерело

Присылайте нам интересные фотографии, происшествия, дтп, афиши, проблемы с ЖКХ, а так же рекламные предложения на почту: kievinform.com@gmail.com Сделаем наш город лучше вместе!
Top