Зазначається, що для подальшої безпечної утилізації прийматимуть використані медичні маски та гумові рукавички. Такі пункти мають з’явитися у всіх районах столиці. Утилізацією займатимуться спеціальні підприємства, які мають відповідні ліцензії.
За словами чиновника, всі медичні відходи категорії В (це стосується потенційно інфікованих масок, рукавичок, медичного одягу та інших предметів, які могли контактувати з інфікованими речовинами) повинні герметично пакуватися, знезаражуватися і передаватися на підприємства для утилізації – спалювання у спецпечах із дотриманням високих температур. Проте кияни поки не мають місць, куди можна було б здати інфіковані відходи: маски та рукавички розлітаються зі смітників містом, розносячи хворобу.
Чиновник додав, що без належних заходів Київ чекає сміттєва криза.
Tommy Hilfiger є всесвітньо відомим американським брендом. Він вдало поєднує класичний стиль із сучасними модними…
Міністерство оборони кодифікувало та допустило до експлуатації у Збройних силах безпілотний літальний апарат "РОННІ-13". Про…
Розвиток інтернет-магазину — нелегке завдання в умовах високої конкуренції. Недостатньо просто запропонувати хороші товари за…
Однією з вагомих причин купити Tesla на Timofeev CARs являється її автопілот. Він суттєво допомагає…
У сучасному світі високих технологій усе частіше використовуються літій-іонні акумулятори формату 21700. Вони стали серцем…
У світі спортивного харчування та активного способу життя все частіше можна почути слово "ізотонік". Яскраві…